Leden 2014

:'((((((( I HATE MYSELF SO MUCH!!!!

24. ledna 2014 v 17:58 | Brunette |  Rubrics
Takže tenhle týden......no hrůza, strašně jsem jedla, vůbec nebudu přidávát jídelníčky, jsem zase na váze tak 66,4kg, max..
Zítra jedem k babičce, má oslavu narozenin atd... budem asi až do neděle..nevím...no každopádně v pondělí začnu zase pěkně hubnout a už mě to nebaví.. Začnu na sebe být tvrdá, denně budu trpět. Mamka stejně už něco tuší, takže to rozjíždím naplno.
Kalorie na další týden: pondělí: 350 kcal
úterý: 300 kcal
středa: 250 kcal
čtvrtek: 200 kalorií
pátek: 190 kalorií
sobota, neděle- nevím, zkusím co nejméně. :)

A je mi jedno že budu mít křeče z hladu. :((((
Už mě to fakt nebaví

15-16.1.2014

16. ledna 2014 v 18:00 | Brunette |  Diet

15.1.2014


VÁHA: 65,2kg

SNÍDANĚ: jogurt- 50 kalorií

SVAČINA:-------- 0 kalorií

OBĚD:--------- 0 kalorií

SVAČINA:--------0 kalorií

VEČEŘE: polévka- cca 70 kalorií

CELKEM: 120 kalorií- :))))

16.1.2014


VÁHA: 65,0 kg

SNÍDANĚ: rohlík se sýrem- cca 110 kalorií

SVAČINA:pomeranč- cca 80 kalorií

OBĚD:----- 0 kalorií

SVAČINA:-----0 kalorií

VEČEŘE: vařená mrkev s bramborem- cca 110 kalorií

CELKEM: 300 kalorií

Druhej den jej hrůza.... to zítra na váze neuvidím menší číslo. :((((

14.1.2014

14. ledna 2014 v 17:18 | Brunette
Dneska, jídelníček nic moc..
Dala jsem si i oběd, což jsem fakt neměla v plánu. Ani cvičit se mi moc nechtělo, tak jsem udělala pár sklapovaček a posilování na nohy a malou procházku okolo 1-2 km. Měli jsme ve škole i odpoledku. Měli jsme výtvarku, kterou nemám vůbec ráda, protože máme blbou učitelkou a vůbec kreslit neumím. Kreslili jsme ptáky. Měla jsem to docela hezký, což se mi povede jednou za uherskej rok a jedn kluk mi to celý polil tuží. to mě fakt naštvalo. Jinak jsem se o hodině výtvarky pěkně bavila. učitelka říkala známky a mě řekla že jestli jí nedonesu nový výkres tak dostanu 2. To fakt nemám zapotřebí. Psali jsme písemku z chemie, která taky nedopadne podle mích představ, ale co nadělám. No už nic o škole a rovnou jdu na jídelníček. Klidně kritizujte.... vůbec se nebudu divit. :(

VÁHA: zapomněla jsem se zvážit...tak až zítra

SNÍDANĚ: půl rohlíku s paštikou- cca 92 kalorií- bylo toho docela málo

SVAČINA:---- 0 kalorií

OBĚD: trochu bramborovýho salátu- :((((( - cca 80 kalorií

SVAČINA:-----0 kalorií

VEČEŘE: smažený řízek,kousek- mamka ho do mě narvala- cca 180 kalorií

CELKEM: 352 kalorií- hrůza a to jsem říkala že to chci tenhle týden dát pod 300 kalorií

POHYB: 50 sklapovaček, 50x na každou nohu, 50 sekund prkno

13.1.2014+noste náramky+básnička

12. ledna 2014 v 15:37 | Brunette |  Diet

JÍDELNÍČEK 13.1.2014

SNÍDANĚ: pomeranč+ jablko= 132,41 kalorií

SVAČINA: ---- 0 kalorií

OBĚD:------- 0 kalorií

SVAČINA:------- 0 kalorií

VEČEŘE: 2x vařené vajíčko= 62,14 kcal

CELKEM: 194,55 kcal

POHYB: pilates+chůze= -202 kalorií
Takže budu mít výdej větší než příjem což je super. Doufám že to vyjde.

BÁSNIČKA

Lying here hungry ...
My whole body in pain ...
Should probably eat something ...
But I feel to ashamed ...
.
Starting to shiver now ...
Beginning to shake ...
God how I love this ...
How my body just aches ...
.
Got up for some cold water ...
Then to take a cold shower ...
Remind myself that soon ...
I'll be a delicate flower ...
.
Did 3 hours exercise ...
But I must do some more ...
Still got one pound to loose ...
Like the pound I lost before ...
.
Whoa, got a dizzy head rush ...
Colors dancing all around me ...
Like little tiny faerie angels ...
Wanting to set me free ...
.
Oh wow, I'm floating with them ...
Going high up in the sky ...
I finally made it! ...
To the thinness that is I ...

NOSTE NÁRAMKY

Noste náramky, já osobně mám jen červený. Časem možná přidám další. Většinou jsou korálkový.

ČERVENÁ BARVA- anorexie- PRO ANA

MODRÁ- ubližování- PRO SI

FIALOVÁ- bulimie- PRO MIA

BÍLÁ- z něčeho si se vyléčil

ZELENÁ- přejídání

RŮŽOVÁ- trpíte PPP

ČERNÁ- sebepoškozování

A OSOBY KTERÉ SE Z NĚČEHO LÉČÍTÉ, NOSTE PŘÍSLUŠNOU BARVU A DO TOHO DEJTE JEŠTĚ BÍLOU BARVU.

12.1.2014+Dopis od Any a Aně

12. ledna 2014 v 10:39 | Brunette |  Diet
Nesnáším víkendy, protože musím jíst hodně. Jídelníček raději nebudu přidávat, protože to je katastrofa. Dneska to bude maximálně 600 kalorií ale i to je hodně. Teď si jdu plánovat jídelníčky na tenhle týden, takže je pak budu postupně přidávat. Zrovna si čtu kdo je ti anorexie. Celkem to sedí. Tenhle týden to zkusím dát pod 300 kalorií tak mi držte palce. Rozhodla jsem se vynechat obědy. Dneska jsem se vážila a přibrala jsem. Mám 66,0. Takže první cíl mám pořád splněnej. Doufám že už dneska nepřiberu. :). Ahoj a držte se kočky.

Dopis od Any

Dovol mi představit se. Jmenuji se, nebo jak mě nazývají lékaři a jiní, Anorexia. Moje celé jméno zní Anorexia Nervosa, ale můžeš mi říkat Ana. Myslím, že se můžeme stát dobrými partnery. V blízké budoucnosti do tebe budu investovat hodně svého času a totéž očekávám od tebe.
.
V minulosti jsi slyšela své učitele a rodiče jak o tobě mluví jako o zralé a inteligentní osobě s tolika možnostmi. Kam se to podělo, mám se ptát? Nikdy nic z toho nebylo! Nejsi dokonalá, dost se nesnažíš a navíc ztrácíš čas přemýšlením a mluvením s přáteli nebo kreslením! Tyhle slabosti ti nebudou povoleny.
.
Tví přátelé ti nerozumí, nejsou k tobě upřímní. Kdysi, když se nejistota vkrádala do tvé mysli a ty ses jich zeptala, "Jsem…tlustá?" a oni odpověděli "Ale ne, jistěže ne" Tys věděla, že lžou! Jen já ti říkám pravdu. Tvoji rodiče, škoda mluvit! Víš, že tě milují a starají se o tebe, ale část toho je jen proto, že to jsou rodiče a že je jejich povinností to dělat. Teď bych ti měla říct tajemství: Někde hluboko uvnitř jsou tví rodiče zklamaní. Jejich dcera, ta s tolika možnostmi, je tlustá, líná a nehodná dívka.
.
Ale já to všechno změním.
.
Očekávám od tebe hodně. Není ti povoleno jíst moc. Začne to pomalu: snižování příjmu tuku, čtení tabulek s nutričními hodnotami, zbavování se nezdravých, smažených jídel atd. Na chvíli bude cvičení snadné: nějaké to běhání, možná nějaké dřepy či cviky na břicho, nic vážného. Možná takhle shodíš pár kil z toho svého tlustého těla. Ale nebude dlouho trvat a nebude mi to stačit.
.
Budu od tebe očekávat, že si budeš počítat a zapisovat svůj příjem kalorií a že začneš cvičit více. Vnutím ti limit. Musíš to přijmout, protože mi nemůžes vzdorovat! Začínám se do tebe vkrádat. Hezky brzo, jsem s tebou neustále.Jsem s tebou, když ráno vstaneš a běžíč k váze. Ta čísla se stávají jak přáteli, tak nepřáteli a ty si stále jen zoufale přeješ, aby byly nižší než včera, než večer… Do zrcadla se na sebe díváš s hrůzou.Pícháš a strkáš do každého špeku a usmíváš se, když přejedeě rukou přes kost. Jsem s tebou, když si plánuješ den: 400 kalorií, 2 hodiny cvičení. Ja jsem ten, kdo takhle plánuje, protože odteď jsou mé myšlenky spjaty s tvými.
.
Sleduju tvé myšlenky po celý den. Ve škole, když ve své mysli bloudíš neznámem, dám ti něco o čem můžeš přemýšlet. Přepočítej si kalorie pro tento den. Je jich příliš mnoho. Zaplním tvou mysl myšlenkami na jídlo, tvou váhu, kalorie a na věci, na které je pro mne bezpečné myslet. Protože teď jsem už v tobě. Jsem ve tvé hlavě, ve tvém srdci a duši. Ta bolest z hladu, kterou předstíráš že necítíš, jsem já.
.
Hodně brzy ti říkám nejen to, co máš dělat s jídlem, ale i to, co máš dělat pořád. Usmívat se a přikyvovat. Dobře se prezentuj. Vtahuj sakra to tlusté břicho! Bože, jsi tlustá kráva!!!! Když je čas na jídlo, tak ti řeknu co dělat. Udělám to tak, že talířek salátu ti bude připadat jako jídlo hodné krále. Rozházim jídlo kolem a hle, vypadá to, jako bys něco snědla. Ani kousíček…jestli něco sníš, veškerá kontrola bude zničena.. TOHLE chceš??? Vrátit se zpět k té tlusté krávě, jíž jsi kdysi byla??? Přinutím tě zírat na modelky v časopisech. Ty nádherně hubené, s bílými zuby, modely dokonalosti, co na tebe hledí z těch lesklých stránek. Nechám tě myslet si, že nikdy nebudeš taková jako ony. Vždy budeš tlustá a nikdy nebudeš tak nádherná jako jsou ony. Když se podíváš do zrcadla, zdeformuju odraz. Ukážu ti obezitu a ošklivost. Ukážu ti zápasníka sumo namísto vyhladovělého dítěte. Ale to ty nesmíš vědět, protože kdybys znala pravdu, mohla bys opět začít jíst a náš vztah by se začal rozpadat.
.
Občas se z tebe stane rebel. Ačkoli ne moc často. Rozpoznáš rebelské vlákno, které zůstalo ve tvém těle a které tě dovede do temné kuchyně. Dvířka od kredence se oomalu a jemným vrzáním otevřou. Tvoje oči budou kmitat po jídlech,. které jsem držela z tvého dosahu. Najednou zjistíš, že tvé ruce tápají ve tmě po krabici se susenkami. Zhltneš je, mechanicky, ne kvůli jejich chuti, ale kvůli pocitu, že jdeš proti mně.. Sáhneš po další krabici a další a další. Tvé břicho se nafoukne a začne vypadat groteskně, ale ty stejně ještě nepřestaneš. A po celou tu dobu na tebe budu křičet ať toho necháš, ty tlustá krávo, ty opravdu nemáš žádnou sebekontrolu, budeš tlustá.
.
Až tomu bude konec, opět se obrátíš na mě a budeš žádat o radu, protože ty opravdu nechceš být tlustá. Překročila si základní pravidlo a jedla jsi a nyní mě chceš zpět. Poženu tě do koupelny, na kolena a přinutím tě hledět na dno záchodové mísy. Tvé prsty pošlu hluboko do tvého hrdla a s pořádnou dávkou bolesti tě zbavím přijatého jídla. Znovu a znovu to budeš opakovat dokud ze sebe nedostaneš jen vodu a krev. To budeš vědět, že je to vše pryč. Když potom stoupneš, budeš se cítit slabá. Ale ihned se postav! Ty tlustá krávo, vybrala sis život v bolesti!
.
Možná ta volba zbavit se té "pokrývky" je jiná. Možná tě nechám brát projímadla a nechám tě sedět v koupelně až do brzkých ranních hodin, kdy budeš cítit, jak jsou tvé vnitřnosti skrčené. Nebo možná tě jen nechám, aby sis ublížila sama. Mlátila hlavou o zeď dokud by tě nebolela jak čert. Řezání je taky efektivní. Chci abys viděla svou vlastní krev, jak stéká po tvé ruce. A v tom si uvědomíš, že přijmeš veškerou bolest, kterou ti nabídnu. Jsi v depresi, jsi naštvaná, máš bolesti.. snažíš se někoho přivolat, ale jakobys byla němá, nikdo neposlouchá? Kdo by se o tebe zajímal?!?!!Zasloužíš si to, můžeš si za to sama.
.
Oh, je to kruté? Chceš aby se ti to stalo? Jsem snad neférová? Dělám jen věci, které ti pomohou. Umožňuju ti přestat myslet na věci, které tě stresují. Vztek, smutek, zatracení a osamnění se mohou zastavit, protože já je vezmu pryč a naplním tvou hlavu kalorickýmy výpočty. Dám pryč i tvou snahu vyrovnat se svým vrstevníkům, snahu všechny potěšit. Protože teď jsem já tvůj jediný přítel, jsem ta jediná, kterou musíš potěšit.
.
Mám i svou slabou stránku, ale tu nesmíme nikomu říct. Pokud se rozhodneš proti mně bojovat, dostat se k někomu a říct mu, jak tě nutím žít, všechno se zničí. Nikdo to nesmí zjistit, nikdo nemůže rozbít ten krunýř, kterým jsem tě pokryla. Já jsem tě stvořila, tuhle hubenou, dokonalou dívku. Jsi moje, jenom moje. Beze mě nejsi nic. Tak se nesnaž mi vzdorovat. Když o tobě jiní mluví, ignoruj je. Zapomeň na ně, zapomeň na všechno co se tě snaží ode mě oddělit. Jsem tvá kladná stránka a míním to nechat tak, jak to je.
.
.
Upřímně, Ana


Dopis Aně

Vem si mou duši, mé srdce , mé tělo. Dávám Ti vše, co vlastním. Toužím po tvé moudrosti , důvěře a po Tvé dokonalosti . Slibuji , že jednou budu moci vzlétnout , snížit svou hmotnost na ty nejnižší čísla , slibuji, že budu hledět na můj obraz v zrcadle očima posedlosti , abych se nepřestala bát jídla. Budu Tě uctívat a přísahám, že zůstanu tvou věrnou služebnicí dokud nás smrt nerozdělí .
.
Pokud Tě podvede , slibuji, že se budu prohýbat nad záchodovou mísou a strkat si prsty hluboko do krku, dokud vše nevyvrací a budu se modlit pro Tvé odpuštění.
.
Prosím , Ana , nevzdávej to se mnou, Vím, jsem tak slabá, ale jen s tvou pomocí a silou , kterou mi dáváš se mohu stát ženou , co si zaslouží lásku a obdiv . Trpím pro tebe, ostrá bolest v nohách, praskající hlava a mdloby . Moje láska k tobě mi způsobuje závratě, jsem smetena , ani nevím jestli vůbec kráčím , kam jdu . Muži utíkají , když vidí, co k tobě cítím a nikdy se nevrátí. Ale to mi je ukradené . Jediné , na čem mi záleží je , že mě miluješ .
.
Pokud zůstaneš se mnou , budu tě denně oslavovat , každý den poběžím desítky mil , neuplatňuje se o to , zda je zima , teplo, zda sněží nebo prší . Budu utíkat od bolesti , plná strachu. Budu cvičit hodiny denně a budu lhát své rodině a přátelům o tom, že jím a cítím se dobře . Přestanu plakat, jen když moje roztřesené tělo spočine v tvé teplé náruči . Utiším bolest z hladu žiletkami a silou , kterou mi dáváš .
.
Zůstaň se mnou ...
.
S láskou Bezcenná

10.1.2014

10. ledna 2014 v 18:07 | Brunette |  Diet
čauky tak jsem si dělala test PPP a vyšlo mi že mám z 93% anorexii, 73% bulimii a 100% negativní vztah k sobě a jídlu. Četla jsem i ty krávovinky jak poznat anorektičku a co anorektička dělá a spoustu věcí sedělo tak nevím. A teď už k věci...

VÁHA: 65,7kg

SNÍDANĚ: suchý rohlík- cca 107 kalorií

SVAČINA: ------ 0 kalorií

OBĚD: kuřecí nudličky s brambory a ananasem- 330 kalorií

SVAČINA: ------ 0 kalorií

VEČEŘE: suchý rohlík- 107 kalorií

CELKEM: 544 kalorií- nenávidím se. Zase jsem snědla moc kalorií, nevím jak to omezit.

Teď zrovna čtu knížku o modelce, která měla anorexii, ta kniha se jmenuje ,,Vím jak chutná vzduch''

Písničky jsou například- http://www.youtube.com/watch?v=VxAaODA7K_0

9.1.2014

9. ledna 2014 v 15:42 | Brunette |  Diet
Čauky holčiny, dneska jsem si splnila první cíl, což se upřímně i trochu divím. No ale je to super. Už čekám, kdy se na váze objeví číslo pro splnění druhého cíle. No ještě bych mohla říct, že učitelka nám dala napsat písemku z češtiny už dneska a vypadá to tak na 2 nejhůř. Což je dobrý. Jo a šprtka nejsem, jen se docela dobře učím, jako mě to stačí ze školy, doma už se neučím. :)

VÁHA: 66,0kg(splněn první cíl)

SNÍDANĚ: nějaká sušenka- 35 kalorií

SVAČINA: --------0 kalorií

OBĚD:------ 0 kalorií

SVAČINA:-------- 0 kalorií

VEČEŘE: 2 kousky pizzy(paprika, rajče, olivy, kečup, těsto, sýr)- 220 kalorií

CELKEM: 255kalorií (super) :)

POHYB: to samý co včera, nějak semi nechtělo cvičit :)

8.1.2014

8. ledna 2014 v 17:29 | Brunette |  Diet
Tak přidávám jídelníček z dneška. Vůbec se mi nedařilo a tak to musím zítra napravit. Jsem docela naštvaná, protože mi chybí už jenom málo do splnění mého prvního cíle. už mám připravený penízky na tu manikúru tak snad se mi to číslo na váze objěví alespoň pozítří, když ne zítra. :) Dneska se ještě budu muset učit celý sešit z fyziky protože se blíží vysvědčení a já to mám mezi 1 a 2. Tak mi držte palce. Stejně si myslím,. že to nevyjde, protože teď fyziku vůbec nechápu. A on se vždycky ptá na strašně záludný otázky. Dneska jsem si opravavila známku z dějepisu, takže na vysvědčení mám 1. Díky bohu. Teď opravuju známku z němčiny. Z té mi vychází 1-2, tak snad. V pondělí píšeme velkou písemku z matiky. V pátek píšeme velkou písemku z češtiny, ve středu píšeme velkou prověrku z angličtiny. tnehle pátek píšeme ještě z chemie a nakonec ve středu píšeme ještě ze zeměpisu. Z téhle písemky musím dostat 1 jinak mám na vysvědčení dvojku. No ale spíš ze všech písemek potřebuju 1.No ale teď k tomu jídelníčku a váze.

VÁHA: 66,5kg( je to dost divný ) Asi jsem se předtím přežrala nebo nevím. :)

SNÍDANĚ: 2 knäckebrody s pomazánkovým máslem bez příchutě- cca 84,8 kalorií

SVAČINA: ------- 0 kalorií

OBĚD: čočka s párkem- cca 295,65 kalorií

SVAČINA: -------- 0 kalorií

VEČEŘE: jablko-cca 45,41 kalorií

CELKEM: 425,86 kalorií


thinspo 0,005

8. ledna 2014 v 14:25 | Brunette |  Thinspiration

thinspo 0,004

7. ledna 2014 v 15:38 | Brunette |  Thinspiration
Takže dávám sem takové malé thinspo